AIRBRUSH MEIK

Selles postituses tahan rääkida natukene airbrush jumestusest. Mis asi on üldse airbrush? Airbrush meik kantakse näole kompressori ja suruõhu püstoliga, mis tagab loomuliku ja veatu jume.

MainAirbrushMiks mulle airbrush meeldib ja seda ka edasi soovitan? Meigipõhi jääb äärmiselt loomulik ja ilus. Lisaks on see täiesti allergiavaba, kuna tooted on veebaasil tehtud (kasutan Dinair tooteid), see tähendab ka seda, et on ülisobiv aknele kalduvale nahale, kuna ei ummista poore. Airbrush meik jääb nahal väga loomulik, kuna see laseb oma nahatoonil ka läbi kumada, jääb piltide peal ja kaamerate ees väga ilus. Ja et veel rohkem kiidusõnu öelda, siis airbrushiga saab ka aega kokku hoida.

Miks mulle airbrush ei meeldi? Kuigi airbrush meik on tõesti väga püsiv, siis talvel nohuga ei ole see parim lahendus. Sellisel puhul on siiski klassikaline jumestuskreem püsivam ja punast nina ei pea nii väga kartma.

Lõpetuseks tahan öelda, et nii airbrush kui ka jumestus pintslitega on samaväärselt head ning kõik oleneb enda eelistustest :).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *