“IDEAALSED KULMUD”

Paksemad kulmud raamivad nägu suurepäraselt. Meie kulmud on oluline osa meie iseloomust, üle 70% näo miimikast sõltub just kulmudest.  Õige kulmukuju ja tooniga võib näolt aastaid maha võtta, sest täidlasemaid ja naturaalsemaid kulme seostatakse nooruslikkusega.

MIDA TÄHENDAB “IDEAALSED KULMUD” PROTSEDUUR?
See on 7-astmeline kulmukuju korrigeerimise hooldus, mis keskendub disainile. See hõlmab erinevaid tehnikaid, sisaldades toonimist ja niidiga väljatõmbamist. Protseduuri kestus on 30-45 minutit.

KUI SAGELI MA VAJAN HD KULMUDE HOOLDUST?

Aeg, mille jooksul hoolduse tulemus püsib, sõltub sellest, kui kiiresti sinu kulmukarvad kasvavad tagasi ning kui kaua hoiavad värvi. Keskmiselt tuleb protseduuri korrata iga 4 nädala tagant.

KAS MA SAAN SOOVITUD TULEMUSE KOHESELT?

Soovitud tulemuse saavad koheselt ainult need inimesed, kes tulevad väljakasvatatud kulmudega. Mõningatel juhtudel on vaja mitmeid visiite, et saada täiuslik kulmukuju, nagu näiteks: osaliselt puuduolevate kulmuosadega jne. Neile näidatakse, kuhu on vaja välja kasvatada ja kuidas samal ajal täiustada kulmi, et näeks hooldatud välja.

MUL ON ÜLEKITKUTUD KULMUD, KAS MA SAAN IDEAALSED KULMUD?

Jah. Sinu stilist saab sulle määrata kulmude tagasikasvatamise programmi, mis kasvatab kulmud õigesse kujusse hoolduste kuuri käigus. Kulmukasvu tsükkel on 4 kuud, see on aeg, mille jooksul ei tohi kulmi kitkuda ja kui soovid kiirendada karvade tagasikasvamise protsessi ja parandada kulmude väljanägemist hoolduste vahel, on olemas tooteid, mis stimuleerivad karvakasvu ja tihendavad ning defineerivad neid.

KAS MA SAAN KUJU ISE VALIDA?

Absoluutselt. Kulmude kuju valitakse individuaalselt, sest see peab sobima sinu välimuse ja iseloomuga. Sinu kulmud võib muuta tumedamaks või heledamaks, paksemaks või peenemaks, nurgeliseks või pehmeks. Sinu panus on väga oluline otsustades sinu uut kulmukuju. Sinu stilist arvestab karvakasvu, stiili, tooni ja näokujuga disainides sulle uut kulmukuju.

Põhjused, miks sulle ei saa teha ideaalsete kulmude hooldust:

– nahahaigused kulmude ümbruses (dermatiit, follikuliit)
– kriimustused, paistetused, kühmud ja marrastused
– allergia värvi suhtes
– hüpertundlikkus
– tundlikud või infektsiooniga silmad
– nakkavad infektsioonid

Põhjused, mille puhul enne konsulteerida:
– rasedus- võib olla tundlikkus värvi suhtes
– psoriaas- võib teha 6 nädala möödudes pärast ravi
– odraiva- võib teha 28 päeva möödudes pärast ravi
– konjuktiviit- võib teha 28 päeva möödudes pärast ravi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *