Jaanuarikuu uued tooted

Ilmselt on iga jumestaja selles süüdi – ostame meeletul hulgal uusi meigitooteid ja seda mitte ainult sellepärast, et vanad on otsas vaid uudishimust ja pidevast vajadusest midagi uut ja lahedat leida. Siin on minu lemmikostud jaanuarist:

kontuur
Kat von Dee Shade and light kontuurimispalett on kindlasti üks parimaid, mille otsa mina sattunud olen. Kahjuks ei saa seda Eestist kusagilt tellida, aga minu õnneks elab üks mu hea sõbranna Ameerikas, kes kaks korda aastat mulle minu soovil asju toob :P. Mulle meeldib see, et värvivalik on üsna suur, lisaks on nii roosaka kui ka kollaka alatooniga värvid, mis on eriti suur pluss. Tavaliselt on ikka kas ainult roosakas või ainult kollakas. Lisaks on pigment väga hea ja ei pea panema 100 kihti toodet, et midagi peale jääks. On olemas eriti hele, millega on ideaalne põhjamaalasi kontuurida, aga on ka tumedat värvi, mis saab kanda peale päevitunud kaunitaridele. Muidugi ei kasuta ma aga ainult puuderjat kontuurimist vaid alla teen ka kreemja tootega kontuurimist. Mõlemad kokku panduna saab minu arvates ideaalse põhja. Loomulikult ei ole see kohustus ja saab ka ilma kreemja tooteda hakkama. Kaheksa punkti kümnest.

facemist__skincare_1472_250x250 Olin väga skeptiline esialgu nende näoveede koha pealt. Tegemist on siis Make Up Store Face mistiga, mida saab näole pihustada enne meikimist niisutamiseks või pärast jumestuse kinnitamiseks. Ütlen ausalt, et ma ei oska kommenteerida jumestuse kinnitamise koha pealt, kuna üldiselt kestavad meigid minu puhul alati väga kaua, küll aga olen täheldanud seda, et kui kinnitada puudriga jumestuskreem nöole, siis vahel jääb tulemus liiga matt (vähemalt minu maitsele) ja tekib nö “puudrinäo” effekt, aga kui pihustada näovett on see justkui klaas veekest janusele kehale, tulemus näib värske ja niisutatud.

s1578699-main-hero-300

Järgmine toode on Anastasia Beverly Hillsi Dipbrow kulmuvärv. Lugedes neid suuri kiitusi toote kohta, pidin mina küll pettuma, kui seda proovisin. Kasutan seda toodet küll, kuid ainult aukude täitmiseks kulmus, joonistades sinna nö kulmukarvad ning seejärel käin kulmupuudriga kulmud üle. Kui teha üleni kulm selle tootega kardan mina, et tulemus jääb väga joonistatud ja ebaloomulik. Kindlasti ei ole see toode uuesti ostmist väärt, aga see on vaid minu arvamus :).

 

 

 

Kahtlemata mu lemmikuks ostuks jaanuariks aga sai Makeup Internationali lauvärvipalett. Pigment on super, toonivalik on super ja toode ei pudene üldse, mis näitab väga head kvaliteeti. Ma ei pea isegi mustaga kartma, et määrin silmaalused ära. Ainus miinus ilmselt ongi pikk ooteaeg, aga mõne jaoks ei ole kuua ega ootamist ka väga pikk aeg :P.

MUIROCOCOPALETTETILT_medium

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *