Meigitrendid sügisel 2015

Hoolimata vihmast ja külmast tuulest pean tunnistama, et mulle väga meeldib sügis. Ilmselt ka sellepärast, et armastan meigitrendi just sel hooajal – sügavad ja tumedad huulepulgatoonid, paksud lainerid, õhetavad põsed ja pikad ripsmed.

blogi

Punased huuled ei lähe vist kunagi moest välja, aga kas seda saab pahaks panna? Kindlasti mitte. Punane on alati ilus ja täielik klassika. Küll aga pea meeles kasutada huulepliiatsit, et vältida “laiali valgumist”, sest vähemalt minu arvamuse kohaselt on ilusaim puhas, täiuslik ning konkreetne punane. Õnneks on punaseid toone miljoneid ning igaüks leiab endale sobivaima. Enda lemmikud on Ruby Woo MAC huulepulk ning Makeup Store Burgundy.

 

 

Järgmine trend on ilmselt väga julgetele. Kellele ei meeldiks kaunis kassisilm ilusa laineriga? Sel sügisel aga ei pea olema klassikaline! Moes on triibud, kujundid, ruudud, suvalised jooned, kõik ebatavaline silmal. Ilmselt ise sellist treni välja kanda ei julge, kuid julgemad, laske kindlasti käia!

hbz-fw2015-trends-beauty-graphic-lines-dior-bks-a-rf15-1378 hbz-fw2015-trends-beauty-graphic-lines-fendi-bks-s-rf15-1406 hbz-fw2015-trends-beauty-graphic-lines-suno-bks-a-rf15-6395

 

Põskedega on lood lihtsad. Moed on põsed, mis õhetavad. Ideaalne põsk on see, kui tundub nagu oleksid talvisel jalutuskäigul käinud või kerge sörgi teinud sügisesel õhtupoolikul.

hbz-fw2015-trends-beauty-pinky-peach-kors-bks-a-rf15-2182 hbz-fw2015-trends-beauty-pinky-peach-tibi-bks-a-rf15-7143 blogi3

 

blogi4

 

 

 

Kuna sügis ise kipub olema tihti hall ja värvitu olema, vähemalt sügise teine pool, siis meiegitrendides see kindlasti ei kehti. Glitterid, värvilised ja metalsed laud, kuldsed ja hõbedad lainerid. Vahet pole kas laul või hoopis silma all. Mida julgem, seda parem.

 

 

blogi5

 

Must on uus punane! Ja seda huulepulkade seas. Gootilikud huuled on 2015 sügise suur trend. Emanuel Ungaro moeshowl kasutati musta huulepulka pehmete laineliste lahtiste juustega, krunnidega ja naiselike riietega. Kas sina oleksid piisavalt julge, et kanda musta huulepulka? Minu elukaaslane igatahes lubas, et kuigi ta väljuks minuga niiviisi kodust, siis eelistaks ta siiski punast :D.

 

 

 

Suitsusilm on endiselt moes! Kuid moes on suitsusilmad võimalikult hajutatuna. Kui tundub, et rohkem ei saa, siis saab ikka, kuni lõpuks tekib tunne, et mängid varjudega :).

blogi7

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *