Mu päris esimene koduleht!

Kui ma kolm aastat tagasi oma jumestaja teekonda alustasin, siis ei osanud ma ette ka kujutada, mis seiklus sellest tuleb. Mitmeid lühifilme, pildistamisi, vahvaid inimesi ning oi kui palju uusi teadmisi!

pilt

Kui keegi küsiks, et kui saaksin kolm aastat tagasi minna oma elus, siis kas ma ikka keskenduksin jumestaja ametile, siis vastus on kindlasti jah! Ega see tee kerge ei ole, aga millisel alal oleks? On vaja vaid meeletut tahtejõudu ning eneseusku ja hästi natuke enda teenuste reklaami :P.

 

Kuidas siis kõik alguse sai. Mäletan juba lapseeast, et kui teised mängisid õues teiste lastega, siis mulle meeldis peegli ees meigipaletiga katsetada. Gümnaasiumi ajal aga ei tulnud enam sellist mõtet, et tegutseda ilumaailmas vaid arvasin, et mul on vaja “tõsisel võetavad ametit” nagu näiteks ajakirjanik. Balti Filmi- ja Meediakooli sisse saades olin veendunud, et minust saab keegi tegelane meedias, näiteks produtsent. Tuli aga mu esimene lühifilm ning mu esimene töö grimeerijana ja ma armusin. Ma tahtsin veel ja veel. Pärast seda tuli esimene pildistamine ja esimene klient.

 

Koolitusele läksin aga alles pärast 1,5 aastast tegustemist. Tundsin, et saan juba hakkama, aga natuke õppimist ei tee paha ja diplom kuluks ka ära. Mõeldud ja tehtud. Alates meigikooli lõpetamisest sai mulle siht veel selgemaks ning iga töö muutus järjest suuremaks naudinguks. Kuid tuli ka ette olukordi, kus oli tunne, et nüüd aitab, viskan pintslid nurka ja kõik. Õnneks läksid need hetked kiirelt siiski mööda ja võtsin end kokku, et ikka täiega edasi lasta :D.

 

Jumestamine ei ole minu jaoks vaid töö, see on kunst omaette.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *