Uus teenus – Lash Lift

Hei Armsad! Nüüd saab minu juurde tulla ka lash lifti tegema :P.

Mis on lash lift?

Jäta hüvasti ebamugavate ripsmekoolutajatega, mis näevad välja kui piinariistad. Unusta ka senised püsivad ripsmekoolutussüsteemid, nagu näiteks rullid või klambrid, mis on samuti ebamugavad. Ilu nimel ei pea alati kannatama! Eestisse on saabunud uudne tehnoloogia, mis kujutab endast ripsmete koolutamist silikoonpadjal. Tänu sellele ei ole võimalik koolutada ripsmeid ebaloomulikult krussi ega ka ebaühtlaselt. Silikoonpadi asetatakse silmalaule ning iga viimnegi ripsmekarv pööratakse sellele. Seejärel kantakse ripsmetele spetsiaalne vahend, mille eemaldamise järel värvitakse ripsmed kliendi poolt valitud tooni ripsmevärviga.

Kui kaua võtab protseduur aega?
Lash lift protseduurile kulub aega 45-60 minutit.

Kui kaua kestab tulemus?
Lash lift protseduuri tulemus kestab 5-7 nädalat.

Kas lash lift protseduur on valulik?
Ei, nagu juba eelnevalt on välja toodud, siis tegemist ei ole valuliku toiminguga. Toiming on niivõrd meeldiv ja rahustav, et nii mõnigi klient uinub sel ajal.

Kuidas oma ripsmeid peale lash lift protseduuri hooldada?
Tegemist on teenusega, mis ei vajagi kodust hooldust. Ainus, mida pead järgima – hoia ripsmed kuivad 24 tunni jooksul alates tehniku juurest lahkumisest. Järgmine hooldus toimub taaskord alles tehniku juures.

Kas ma võin kasutada ripsmeseerumeid ja ripsmetušše peale protseduuri?
24 tunni möödumisel võite kasutada oma ripsmetel nii seerumeid kui ka tušši, kui seda soovite.

Kas lash lift kahjustab kuidagi minu ripsmeid?
Protseduuri käigus töödeldakse kliendi naturaalseid ripsmeid, ilma midagi tehislikku lisamata. Teenus ei kahjusta kuidagi ripsmete kasvutsüklit ja ka ei vigasta ripsmejuurt vms.

Teenuse maksumus on 20 eurot.

 

ll2
Fotod:  Võetud internetist

Teksti kirjutanud: Lydia Feodora Jakson

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *