Veebruarikuu uued tooted

Veebruar oli minu jaoks väga huvitav kuu asjade katsetamisel. Võtsin ette Morphe Brushes paleti ja pintslid ning proovisin esimest korda midagi sarjast Illamasqua.

Faceandbody_HydraVeil_1

Esimesena tahaksin rääkida Illamasqua Hydra Veilist. See on geeljas praimer. Välja näeb ta justkui tarretis, aga nahal on see lausa võrratult mõnus ja värskendav. Tegelikult saadeti see mulle kogemata puudri asemel, mille olin tellinud, aga nüüd on mul selle üle väga hea meel, sest avastasin enda jaoks täiesti uue imelise asja. See on täielik kingitus nahale just talvisel perioodil, kus nahk kipub väga kuiv olema. Kindlasti tellin seda uuesti.

 

Morphe Brushes firmat on vist kõik juba kuulnud. Ka mina olin huvitatud, kuna hind on soodne ja internet kajab positiivsetest hinnangutest. Tellisin kolm pintslit ja kontuurimispaleti. Ütlen ausalt, et minus ei tekitanud see mitte mingisugust pinget. Paletiks oli “That Glow” ja modelleerimiseks ma seda kasutada küll ei taha, pigem teen sellega ehk silmameiki, aga üldiselt seisab see mul hetkel meigikohvris. Pintslitega on tegelikult päris keeruline lugu, sest minu arvates on head pintslit ikka maruraske leida. Mõnel firmal on teatud pintlid head ja teised jälle halvad. Nii läks ka minu Morphe pintslitega. Põsepuna pintsel M180 osutus täitsa okeiks ja kasutan seda hetkel igapäevaselt, aga kontuurimispintsel M460 on täielik pettumus, mille pärast paaripäevast katsetamist oma pintslite hulgast välja heitsin.

 

Unknown

 

mac_sku_MT2M01_640x600_0 Viimane toode on MAC Matchmaster Concealer. Mulle meeldib, et see toode ei kuivata ja katab ideaalselt, aga mulle ei meeldi see, et ta toob iga väiksemagi kortsu silmaalustelt välja :D. Loodan ühel päeval leida concealeri, mis ei ole nii meeletult paks ja samas katab ka, sest mul on väga tumedad silmaalused.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *